VEDOUCÍ CENTRA TECHNICKÉHO

  • Liberec

Pracovní místo ( VEDOUCÍ CENTRA TECHNICKÉHO ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: vedení a řízení přímo podřízených zaměstnanců technického centra, organizace a koordinace podpůrných služeb k odborným činnostem zdravotnického zařízení (logistika, správa vozového parku, správa budov, řízení a koordinace spisové služby), organizace a koordinace agend BOZP a odpadového hospodářství
Požadavky: SŠ, VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru, praxe na vedoucí pozici min. 3 roky, znalosti a zkušenosti v obl. správy majetku organizace a v oblasti logistiky - výhodou, lustrační osvědčení podle zákona č. 451/1991 Sb. u občanů nar. do 1. 12. 1971, výpis z rejstříku trestů, komunikativnost, organizační schopnosti, vysoké pracovní nasazení, aktivní a odpovědný přístup, schopnost samostatné i týmové práce, dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office), ŘP sk. B - aktivní řidič
Úvazek 1,00 s nástupem od října 2017
Platové rozmezí od 26 000 Kč do 50 000 Kč
Přihlášky do VŘ a potřebné přílohy, naleznete na adrese: http://www.zuusti.cz/o-nas/volna-pracovni-mista/ , prosíme, doručit nebo zaslat v zalepené obálce označené Výběrové řízení CT - neotevírat do středy 30. 8. 2017 na adresu:
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Regionální pracoviště Liberec
Horáčková Brigita
U Sila 1139
463 11 Liberec 30
Volné místo vedoucí centra technického pro lokalitu Liberec.