Odborný referent v oddělení OKO I. v technickém oboruu

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Odborný referent v oddělení OKO I. v technickém oboruu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ČR - KATASTRÁLNÍ ÚŘAD pro ÚSTECKÝ KRAJ
Krčínova 797/2, 400 07 Ústí nad Labem
ČR - přijme
odborný referent v oddělení OKO I. v technickém odboru
(jedná se o zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou)
Popis práce: - provádění měřických prací v terénu při obnově katastrálního operátu
mapováním
- doplňkově pak příprava podkladů pro podrobné měření, příprava pro
zpracování podrobného měření a geodetické výpočty
Nabízíme: - příjemné pracovní prostředí
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek z FKSP na stravování
Požadujeme: -úplné střední odborné s maturitou (geodetický směr výhodou)
- čistý výpis z rejstříku trestů
- pečlivost, spolehlivost
- vysoké pracovní nasazení
Místo výkonu práce: Katastrální úřad pro Ústecký kraj a obvod jeho územní působnosti
Pravidelné pracoviště: Katastrální úřad pro Ústecký kraj, Krčínova 797/2, Ústí nad Labem
Nástup: 1. 10. 2017, příp. dohodou
Písemné nabídky prosím zasílejte na adresu Katastrálního úřadu pro Ústecký kraj, ulice Krčínova 797/2, 400 07 Ústí nad Labem, nejpozději do 8. 9. 2017.
Případné otázky Vám budou zodpovězeny na tel. čísle 475 246 513 - Ing. Ilona Pálenská nebo osobně v sídle úřadu v čase od 8. hod. do 14. hod. nebo na mailu: ilona.palenska@cuzk.cz
Volné místo odborný referent v oddělení oko i. v technickém oboruu pro lokalitu Ústí nad Labem.