Disponent/ka

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Disponent/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

-řídí disponibilitu materiálu
-sleduje výkonnost dodavatelů prostřednictvím stanovených KPI
-sleduje kvalitu dodávek a zajišťuje včasnou eskalaci případných problémů
-monitoruje změny v dodavatelské základně a proaktivně řeší případné dopady na budoucí dodávky
-úzce spolupracuje s dodavateli za účelem trvalého zlepšení dodávek
-řeší otázky fakturace dodaného množství materiálu
-optimalizuje stav nadbytečných, příp. zastaralých zásob
Požadujeme
-SŠ ekonomického nebo technického směru
-praxe v oblasti nákupu
-středně pokročilé znalosti ERP a nástrojů spolupráce s dodavateli
-znalost principů štíhlé výroby
-analytické myšlení, základní finanční znalosti (fakturace apod.)
-základní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
-znalost práce na PC: MS Office, SAP výhodou
-flexibilita, samostatnost, silné komunikační a vztahové dovednosti, ochota učit se novým věcem
Nabízíme
-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
-Možnost dalšího profesního růstu
-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)
-Roční výkonnostní odměnu
-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
-Dotované závodní stravování
-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
-Sportovní a kulturní aktivity
-Zvýhodněné mobilní tarify
-Možnost flexibilní pracovní doby
První kontakt emailem na:vase.prace@cz.transport.bombardier.com
Volné místo disponent/ka pro lokalitu Česká Lípa.