pomocný kuchař/ka v bistru

Pracovní místo ( pomocný kuchař/ka v bistru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Čerpací stanice PHM F1, Rozvadov 257
Hledáme spolehlivého a samostatného zaměstnance nebo brigádníka na pozici - Pomocný kuchař v bistru
Benefity - stravenky 100 Kč čistého za směnu, příspěvek na dopravu až 3000 Kč čistého, sleva na PHM, náborový příspěvek 10000 Kč
osobní ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ABSOLVENTI METALURGIE, MATERIÁLŮ, SLÉVÁRENSTVÍ!!! Mladí inženýři strojírenství/ materiálů/ metalurgie nebo slévárenství - absolventi! Pojďte své teoretické znalosti ze školy zužitkovat v praxi. Těšte se na intenzivní kolečko po naší výrobě, během kterého Vás zahřejí naše šachtové pece! :-)
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno dnes

Specialista projektová kvality Zajímá Vás řízení kvality a máte ponětí o normách integrovaného systému řízení? Nemusíte být experti v oboru! Nabízíme Vám velkou podporu a zaškolení na počátku Vaší kariéry! Pozice je vhodná i pro absolventy. Pro svého význameného klienta v ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 3 dny

VEDOUCÍ SKLADU, 40-50 000 Kč/měs. SKLADOVÉ HOSPODÁŘSTVÍ, VEDENÍ SKLADU, LOGISTIKA, PODPORA MANAGEMENTU, KONTROLA PRACOVNÍCH POSTUPŮ Máte zkušenost s vedením skladu a logistickými procesy? Dokážete vést a namotivovat tým? Práce v SAPu Vám není cizí a domluvíte se anglicky? Pak je ...