TOP TANK s.r.o.

pomocný kuchař/ka v bistru

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Čerpací stanice PHM F1, Rozvadov 257
Hledáme spolehlivého a samostatného zaměstnance nebo brigádníka na pozici - Pomocný kuchař v bistru
Benefity - stravenky 100 Kč čistého za směnu, příspěvek na dopravu až 3000 Kč čistého, sleva na PHM, náborový příspěvek 10000 Kč
osobní kontakt:Čerpací stanice PHM F1, Rozvadov 257 8:00-16:30 hod.,
možno i na DPČ
Volné místo pomocný kuchař/ka v bistru pro lokalitu Rozvadov.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 09. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: pomocný kuchař/ka v bistru

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: TOP TANK s.r.o.
Ulice: 257
Město: Rozvadov
PSČ: 348 06

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Richard Visner
E-mail: kariera@f1gas.cz
Telefon: +420 777 575 343

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: TOP TANK s.r.o.