Asistent/ka vedení společnosti

Pracovní místo ( Asistent/ka vedení společnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce:
Krokova č.p. 767/6, Děčín I-Děčín, 405 02 Děčín 2

Strojírenská firma Karned Tools s.r.o., hledá loajální, ochotnou, spolehlivou, přesnou, a pracovitou osobu s dobrým přehledem a reprezentativním vystupováním.

Náplň práce:
* vedení diáře nadřízeného, organizování pracovních ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

ASISTENT/KA PRODEJE Náplň práce: schopnost poradit s výběrem, objednat/přijmout zboží, reklamace, broušení bruslí, administrativa, lehký úklid prodejny. Požadavky: práce s PC, základy AJ/NJ výhodou, orientace v motorkářském a hokejovém oblečení, manuální zručnost, ...
Tygr sport s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny

ASISTENT/KA PRODEJE Požadavky: příjemné vystupování, zodpovědnost, spolehlivost, zkušenosti v oblasti aktivního prodeje a kladný vztah k motorkám výhodou Hlásit se e-mailem Volné místo asistent/ka prodeje pro lokalitu Liberec.
BIKERS CROWN, s.r.o. Liberec, Inzerováno před 2 dny

ASISTENT SERVISNÍHO PORADCE Mzda dle výkonu. Bližší informace Petr Kadlec - vedoucí servisu. Profesní životopis zasílejte na kariera@autosport-kucera.cz Volné místo asistent servisního poradce pro lokalitu Liberec.
Zdeněk Kučera - AUTOSPORT Liberec, Inzerováno před 2 dny