ŠKODA AUTO a.s. Projektmanager Řízení kvality ECO Car Indie

Projektmanager Řízení kvality ECO Car Indie

Odeslat

Pracovní náplň
- Zpracovávání a vyhodnocování kvalitativních cílů po celou dobu trvání projektů ECO Car Indie
- Koordinace relevantních aktivit projektů ECO Car Indie v rámci oblasti řízení kvality
- Vypracovávání matic odpovědnosti mezi platformovým vlastníkem a uživatelem platformy MQB 27G2
Požadujeme VŠ vzdělání, AJ - (hovorová - jednací znalost), praxi v oblasti automobilového průmyslu.
Volné místo projektmanager řízení kvality eco car indie pro lokalitu Mladá Boleslav.

Požadavky
Angličtina Aktivní - hovorová - jednací znalost

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Projektmanager Řízení kvality ECO Car Indie

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ŠKODA AUTO a.s.
Ulice: tř. Václava Klementa 699
Město: Mladá Boleslav
PSČ: 293 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Nečesaný
E-mail: Bc. Jiří Nečesaný
Telefon: +420 326 816 804

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ŠKODA AUTO a.s.