Úředník/ce oddělení stavebního řádu

  • Cheb

Pracovní místo ( Úředník/ce oddělení stavebního řádu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemník Městského úřadu Cheb vyhlašuje dle zákona č. 312/2002 Sb. výběrové řízení na obsazení místa úředníka/úřednice oddělení stavebního řádu.

Druh práce: úředník/úřednice oddělení stavebního řádu
Platová třída: 9 nebo 10 (dle dosaženého vzdělání)
Místo výkonu práce: správní obvod obce s rozšířenou působností Cheb
Termín nástupu: dle dohody
Pracovní doba: pružná pracovní doba, Po + St 7:30-17:00hod, Út + Čt + Pá 6:30-14:00hod

Předpoklady pro vznik pracovního poměru úředníka podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb.:
- státní občanství ČR nebo trvalý pobyt v ČR,
- věk minimálně 18 let,
- způsobilost k právním úkonům,
- bezúhonnost,
- ovládání jednacího jazyka.

Minimální požadavky úřadu:
- splnění kvalifikačních požadavků pro výkon činností na obecném stavebním úřadu dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu, ve znění pozdějších předpisů; kvalifikační požadavky vzdělání a praxe splňuje fyzická osoba, která má:
a) vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru (platová třída 10),
b) vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví (platová třída 9), nebo
c) střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví (platová třída 9),
- dobré komunikační schopnosti,
- znalost zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, v platném znění,
- znalost zákona č. 183/2006 Sb., stavební zákon, v platném znění, a prováděcí vyhlášky ke stavebnímu zákonu,
- znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád, v platném