Strážný, strážný psovod, dozorce

  • Kynšperk nad Ohří

Pracovní místo ( Strážný, strážný psovod, dozorce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob hlášení uchazečů:
- telefonicky Bc. Jiří Prančl - 778 469 779
- e-mailem - jprancl@vez.kyn.justice.cz
- osobně - Věznice Kynšperk nad Ohří, Zlatá čp. 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří

Požadavky:
- zdravotně, fyzicky a osobnostně způsobilý, čistý rejstřík trestů, znalost práce na PC,
- bez viditelného piercingu a tetování

Upřesňující informace:
- uvedený minimální plat je garantován po absolvování nástupního kurzu v trvání 3 měsíců
- v případě možnosti zápočtu předchozí využitelné praxe (např. bezpečnostní sbory, městská policie, ostraha apod.) může být i vyšší

Zaměstnanecké výhody:
- náborový příspěvek 100.000,-Kč
- možnost ubytování, bezplatné využití tělocvičny a posilovny (i pro rodinné příslušníky)
- 30 dnů dovolené, bezúročné půjčky
- příspěvky na rekreace, penzijní připojištění, kulturní, tělovýchovné a sportovní akce z fondu kulturních a sociálních potřeb.
- po 15 letech služby 14 dní placený ozdravný pobyt v rekreačních zařízeních VS ČR a nárok na výsluhový příspěvek.

Místo výkonu práce: Věznice Kynšperk nad Ohří, Zlatá čp. 52, 357 51 Kynšperk nad Ohří
Volné místo strážný, strážný psovod, dozorce pro lokalitu Kynšperk nad Ohří.