Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Všeobecná zdravotní sestra s registrací

Pracovní místo ( Všeobecná zdravotní sestra s registrací ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Předhradí.
Požadavky: podmínkou je platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - bez osvědčení nelze uchazeče zařadit do výběrového řízení, trestní bezúhonnost/výpis z rejstříku trestů, zkušenosti s vykazováním na ZP - výhodou, dobré komunikační dovednosti, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

EHS MANAGER - zajištění komplexní organizace, řízení a kontrol BOZP a PO- identifikace bezpečnostních a zdravotních rizik, realizace nápravných opatření k odstranění těchto rizik a jejich kontrola- vypracování postupů pro zajištění bezpečnosti práce a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Znojmo, Plný úvazek, Inzerováno včera

Vývojový manažer Momentálně se otevřela zcela nová pozice pro absolventa nejlépe VŠCHT nebo praktika, který má zkušenosti s technologií úpravy vody. Budete mít možnost si sestavit svůj tým a poté ho vést a podílet se na firemním know-how.
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Finance and Controlling officer Významná farmaceutická společnost hledá do svého týmu FINANCE and CONTROLLING OFFICER! Máte vysokoškolské vzdělání a nezaleknete se anglického jazyka? Budget, dohadné položky, forecast, daně, pro vás nejsou cizími pojmy? Jste zodpovědný/á, ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit