Domov na hradě Rychmburk

Všeobecná zdravotní sestra s registrací

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Předhradí.
Požadavky: podmínkou je platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu - bez osvědčení nelze uchazeče zařadit do výběrového řízení, trestní bezúhonnost/výpis z rejstříku trestů, zkušenosti s vykazováním na ZP - výhodou, dobré komunikační dovednosti, aktivita, kreaktivita, flexibilita, kladný vztah k lidem, uživatelská znalost práce na PC (program ISCygnus).
Nabízíme: mzdu dle zák. č. 262/2006 Sb. a NV č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, úvazek 0,75 = 28,128 hod./týden., je možné domluvit se na plném nebo zkráceném úvazku, příspěvek na stravné z FKSP, odborná školení a jiná vzdělávání.
Kontakt: telefonicky od 8:00-15:00 hod. nebo e.mailem.
Volné místo všeobecná zdravotní sestra s registrací pro lokalitu Předhradí.

Požadavky
Práce s PC - základní dovednosti PC - IS Gynus

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Všeobecná zdravotní sestra s registrací

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Pardubický kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Domov na hradě Rychmburk
Ulice: 17
Město: Předhradí
PSČ: 539 74

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jaroslava Otradovská
E-mail: Jaroslava Otradovská
Telefon: +420 469 351 926

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Domov na hradě Rychmburk