Seřizovač výrobního zařízení

  • Planá nad Lužnicí

Pracovní místo ( Seřizovač výrobního zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky : SOU nebo SOŠ (strojního zaměření), zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojů výhodou, ochota pracovat na směny, technické myšlení, manuální zručnost, smysl pro týmovou práci, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
Náplň práce: seřizování strojů dle předepsaných technologických parametrů, identifikování poruch a jejich příčin, odstraňování závad na vyhrazených zařízení, plnění dalších úkolů dle pokynů mistra údržby.
Práce na hlavní pracovní poměr v nově postavené výrobní hale, odpovídající platové podmínky, měsíční a roční odměny, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, možnost nákupu zboží z produkce Madeta za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify atd.) Práce v SO a v NE.
Kontakt: mailem, tel.
Volné místo seřizovač výrobního zařízení pro lokalitu Planá nad Lužnicí.