Elektromechanik

  • Planá nad Lužnicí

Pracovní místo ( Elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky : SOU elektromechanik pro stroje a zařízení, SOŠ elektrotechnického směru, praxe na obdobné pozici vítána, platná vyhláška 50/78 Sb., ochota pracovat na směny, technické myšlení, manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost.
Náplň práce: elektroúdržba výrobního zařízení, pravidelná preventivní údržba strojů a zařízení, elektroinstalace ve výrobním provozu, orientace v el. schématech a dokumentacích, seřizování určených zařízení, plnění dalších úkolů dle pokynů mistra údržby.
Práce na hlavní pracovní poměr v nově postavené výrobní hale, a férový přístup, náborový příspěvek, příspěvek na dopravu, měsíční a roční odměny, 5 týdnů dovolené, další zaměstnanecké výhody (závodní stravování, možnost nákupu zboží z produkce Madeta za výhodné ceny, zvýhodněné mobilní tarify atd.)
Konatkr tel. nebo e-mailem
Volné místo elektromechanik pro lokalitu Planá nad Lužnicí.