obsluha svařovacího robota

  • Slaný

Pracovní místo ( obsluha svařovacího robota ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- obsluha svařovacích robotů, zakládání přípravků
základní ošetření a údržba svařovacích robotů
konečná úprava svárů

Očekáváme:
Technické - strojírenské povědomí
Zkušenosti se svařováním metodou CO2 (mohou být i ze školy)
schopnost spolupráce
pracovní nadšení a loajalita
zdravotní způsobilost (práce ve směnném provozu)

Nabízíme:
Zázemí úspěšné, rozvíjející se společnosti
možnost profesního růstu
motivující platové ohodnocení
závodní stravování
zaměstnanecké výhody (penzijní připojištění, rekreace, zvýhodněné volání, firemní školka ...)
příjemné pracovní prostředí
Volné místo obsluha svařovacího robota pro lokalitu Slaný.