ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY

  • Chrastava

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO PRODEJNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jak bude vypadat váš pracovní den?
Nikdy se nebudete nudit, každý den přinese pro vás a vaše kolegy něco nového!
- budete odpovědná/ý za svěřenou prodejnu v době nepřítomnosti vedoucí/ho prodejny
- objednáte zboží a zajistíte jeho správné umístění na prodejně
- zodpovídáte za kvalitu a čerstvost zboží pro naše zákazníky
- budete se podílet na zaškolení nových kolegů
- budete obsluhovat zákazníky na pokladně a často s nimi komunikovat
Co od vás potřebujeme?
- vstřícné a příjemné chování
- schopnost vést a motivovat tým
- rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků
- spolehlivost a zodpovědnost
- základní znalost práce na PC
- SŠ vzdělání (maturita/výuční list)
Co bude fajn?
- zkušenost z obchodu
Vše ostatní vás v rámci zaškolení naučíme.
Pracovní poměr na dobu neurčitou, mzda stanovená smluvně, kvartální bonusy, práce v blízkosti domova, zkrácený úvazek, 1 týden dovolené navíc již od nástupu - celkem 5 týdnů, stravenky v hodnotě 65 Kč, příspěvek na penzijní/životní pojištění, nadstandardní příplatek za práci v neděli ve výši 30 %, propracovaný systém benefitní cafeterie, vánoční poukázky v hodnotě 1800 Kč, pitný režim na pracovišti.
Hlásit se osobně v Penny Marketu v Chrastavě, popř. telefonicky nebo e-mailem.
Volné místo zástupce vedoucího prodejny pro lokalitu Chrastava.