C & S, s.r.o.

vedouci a mechanik pneuservisu

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: zodpovědnost za řízení veškerých činností na prodejně včetně vedení zaměstnanců a dosahování stanovených výkonových a finančních cílů, obsluha zákazníků, manipulace s hotovostí, fakturace, mechanická práce - pneuservis (demontáž, montáž, vyvažování a mytí pneu)
Požadujeme:
středoškolské vzdělání technického směru
znalost práce na PC
praxe v oboru autoservis a zkušenosti s vedením a motivací lidí vítána
příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti
orientaci na plnění cílů, podnikatelský duch
samostatnost, schopnost učit se novým věcem
řidičský průkaz sk. B
trestní bezúhonnost

První kontakt telefonicky Po-Pá od 9.00 - 15.00 hod. nebo e-mailem nebo osobně na adrese: Terezínská č.p. 472/62, 410 02 Lovosice 2.
Volné místo vedouci a mechanik pneuservisu pro lokalitu Lovosice.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 03. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: vedouci a mechanik pneuservisu

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: C & S, s.r.o.
Ulice: Terezínská 472
Město: Lovosice
PSČ: 410 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Černohorský
E-mail: Petr Černohorský
Telefon: +420 416 535 030

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: C & S, s.r.o.