C & S, s.r.o.

mechanik pneuservisu

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: poskytování služeb pneuservisu (demontáž, montáž, vyvažování a uskladňování pneumatik, opravy). Místo je vhodné i pro avsolventy.
Požadujeme: manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost, práce pod tlakem, časová flexibilita, fyzická zdatnost, čistý trestní rejstřík.
První kontakt telefonicky Po-Pá od 9.00 - 15.00 hod. nebo e-mailem nebo osobně na adrese: Terezínská č.p. 472/62, 410 02 Lovosice 2.
Volné místo mechanik pneuservisu pro lokalitu Lovosice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: mechanik pneuservisu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla, Automobilový průmysl
Pozici nabízí: C & S, s.r.o.
Ulice: Terezínská 472
Město: Lovosice
PSČ: 410 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petr Černohorský
E-mail: Petr Černohorský
Telefon: +420 416 535 030

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: C & S, s.r.o.