řidič cisterny mezinárodní dopravy

  • Lovosice

Pracovní místo ( řidič cisterny mezinárodní dopravy ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: řidič mezinárodní dopravy - cisterna (ne ADR) západní Evropa (NL, BE,DE, AT)
Požadujeme:
Zkušenosti v mezinárodní přepravě
Karta řidiče
Základní znalost NJ nebo AJ
příjemné vystupování, samostatnost, schopnost učit se novým věcem
trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Dobré firemní zázemí (jsme malá rodinná firma)
Pravidelná výplata stravného i mzdy.
První kontakt telefonicky Po-Pá od 9.00 - 15.00 hod. nebo e-mailem nebo osobně na adrese: Terezínská č.p. 472/62, 410 02 Lovosice 2
Volné místo řidič cisterny mezinárodní dopravy pro lokalitu Lovosice.