Specialista interních procesů

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Specialista interních procesů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
• Zodpovídá za ISO 9 001 ve společnosti
• Analýza, návrh, koordinace a implementace interních procesů a směrnic.
• Nastavení postupu pro oběh a archivaci dokumentů společnosti.
• Správa interních dokumentů a směrnic společnosti.
• Zajišťuje podklady pro interní a externí audit společnosti.
• Zpracovává akční plány dle výsledků auditu.
• Dohlíží na odstraňování závad z akčního plánu, pravidelně informuje vedení společnosti o průběhu akčního plánu.
• Uložení a archivace dokumentů.
• Třídění, označení a zpracování dokumentů k archivaci dle zákonných požadavků.
• Skartace dokumentů a datových nosičů
Požadujeme:
• SŠ/VŠ
• Praxe na obdobné pozici min. 2 roky podmínkou
• Zkušenosti s nastavováním interních procesů (řízení dokumentů, směrnice) výhodou.
• Pokročilá znalost nástrojů MS Office
• ŘP sk. B
• Organizační schopnosti, inovativní myšlení, proaktivní přístup
Nabízíme:
• Práce na 1 směnu s možností pružné pracovní doby
• Zajímavé platové ohodnocení dle praxe
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky 110,- Kč/den
• Další odměny v závislosti na hospodaření společnosti
• Služební telefon
• Služební notebook
• Příspěvky na penzijní připojištění
• Jazykové kurzy
• Pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli
• Flexi Pass
• Sociální fond
Volné místo specialista interních procesů pro lokalitu Jablonec nad Nisou.