Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Pokojská

Pracovní místo ( Pokojská ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
POKOJSKÁ - PP na dobu určitou

Kontakt: e-mailem na economyathotelprezident.cz
Místo výkonu práce: Hotel Prezident, Moravská 3, Karlovy Vary

Požadujeme:
- spolehlivost, pečlivost
- víkendové služby

Nabízíme:
- prémie, podnikové stravování
Volné místo pokojská pro lokalitu Karlovy Vary.

Mohly by Vás zajímat obory:

Obchod, prodej a nákup

Další volná místa

Administrativní pomocník/ce + pokojský/á Jedná se o pozici administrativní pomocník/ce + pokojský/á !!! Místo výkonu práce: Revelton Studios (bývalý Hotel Kamenný dům), Ruská 433/6, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ...
Revelton FL s.r.o. Františkovy Lázně, Inzerováno včera

Pokojský/á Místo výkonu práce: Ruská 123, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Ne 7:30-16:00 h. Požadujeme: pečlivost, praxe v oboru vítána. Nabízíme: ubytování, měsíční prémie, 13. plat, ...
Grand Hotel Marienbad Betriebs s.r.o. Mariánské Lázně, Inzerováno před 2 dny

POKOJSKÁ POKOJSKÁ Požadujeme: - základy anglického popř. německého jazyka výhodou ( střídání na recepci) - výpis z RT HLÁSIT SE: Vladimír Piroš: pouze emailem kapimost@kapimost.cz - zašlete životopis Volné místo pokojská pro lokalitu Most.
KAPIMOST s.r.o. Most, Inzerováno před 3 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit