Zlatuše Prawdová

Číšník - servírka

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Krnov, Soukenická 21
praxe v oboru není nutná, možnost zaučení, důležitá je spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, flexibilita, komunikativnost.
Hlásit se na tel. č. 602 518 767 / po - pá vždy od 8.00 do 20.00 hodin /.
Z : 9.8.2017
Volné místo číšník - servírka pro lokalitu Krnov.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2018
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník - servírka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: Zlatuše Prawdová
Ulice: Soukenická 140
Město: Krnov
PSČ: 794 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zlatuše Prawdová
Telefon: +420 602 518 767

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Zlatuše Prawdová