Hanácké stavby, spol. s r.o.

ZEDNÍCI / BETONÁŘI

Odeslat

Pracovní náplň
Nástup možný ihned. Osobní kontakt po tel. domluvě pan Hubáček tel.: 602 516 762. Hledáme zedníky/betonáře pro zemědělskou, průmyslovou a občanskou výstavbu. Požadavky: vyučení v oboru zedník, praxe v oboru, zdravotní způsobilost (i práce ve výškách), spolehlivost, zodpovědnost, ŘP sk. B výhodou. Pracoviště: Morava - dle zakázek
Volné místo zedníci / betonáři pro lokalitu Prostějov.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZEDNÍCI / BETONÁŘI

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: Hanácké stavby, spol. s r.o.
Ulice: Čs. armádního sboru 14
Město: Prostějov
PSČ: 798 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Milan Hubáček
Telefon: +420 602 516 762

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Hanácké stavby, spol. s r.o.