Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SKLADNÍK - MANIPULANT

Pracovní místo ( SKLADNÍK - MANIPULANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: samostatný příjem, skladování a výdej sortimentu na skladě, obsluha mechanizačních prostředků, účast při soupisech zboží a inventarizacích, vedení předepsané evidence s využíváním výpočetní techniky
PP na dobu určitou, po zapracování možno prodloužit
Požadavky: platný průkaz na VZV ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SKLADNÍK, DIVIŠOV - příspěvek na dopravu zajištěn! Máte zkušenost s prací ve skladu a hledáte si práci? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Na starosti budete mít: * Manipulaci se zbožím * Řízení VZV * Pomocné práce ve skladu
Grafton Recruitment s.r.o. Divišov, Plný úvazek, Inzerováno včera

skladník, manipulant Převážení materiálu pomocí VZV, příprava materiálu pro jednotlivá pracoviště, práce se scannerem. Při nástupu nového zaměstnance na pozici řidiče VZV - není nutné prokazovat znalost řízení VZV kvalifikačním průkazem již při nástupu do zaměstnání. ...
A. Pöttinger, spol. s r.o. Vodňany, Inzerováno včera

řidič - skladník - prodavač Možnost DPČ. Hledáme sympatického komunikativního a pracovitého kolegu, který má pozitivní vztah k oboru prodeje zahrádkářských a chovatelských potřeb. Pracovník bude přijímat a vydávat zboží ze skladu, případně jej rozvážet dodávkovým ...
Ing. Josef Matějíček Tábor, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit