KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s. SKLADNÍK - MANIPULANT

SKLADNÍK - MANIPULANT

Odeslat

Pracovní náplň
Náplň práce: samostatný příjem, skladování a výdej sortimentu na skladě, obsluha mechanizačních prostředků, účast při soupisech zboží a inventarizacích, vedení předepsané evidence s využíváním výpočetní techniky
PP na dobu určitou, po zapracování možno prodloužit
Požadavky: platný průkaz na VZV výhodou, bezúhonost, samostatnost.
Životopisy zasílejte na uvedený email.
V termínu od 14. - 25.8. 2017 čerpáme celozávodní dovolenou, požadavky uchazečů budeme vyřizovat až po 28.8.
Volné místo skladník - manipulant pro lokalitu České Budějovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 02. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: SKLADNÍK - MANIPULANT

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.
Ulice: F. A. Gerstnera 21
Město: České Budějovice
PSČ: 370 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Vendula Blažková
E-mail: Vendula Blažková
Telefon: +420 389 000 480

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KOH-I-NOOR HARDTMUTH a.s.