Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SKLADNÍK - MANIPULANT

Pracovní místo ( SKLADNÍK - MANIPULANT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce: samostatný příjem, skladování a výdej sortimentu na skladě, obsluha mechanizačních prostředků, účast při soupisech zboží a inventarizacích, vedení předepsané evidence s využíváním výpočetní techniky
PP na dobu určitou, po zapracování možno prodloužit
Požadavky: platný průkaz na VZV ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

SKLADNÍK, DIVIŠOV - příspěvek na dopravu zajištěn! Máte zkušenost s prací ve skladu a hledáte si práci? Tak neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Na starosti budete mít: * Manipulaci se zbožím * Řízení VZV * Pomocné práce ve skladu
Grafton Recruitment s.r.o. Divišov, Plný úvazek, Inzerováno před 5 dny

Skladník Požadujeme: - znalost práce na PC - pečlivost, bezúhonnost, - ochotu k dalšímu vzdělávání - fyzická zdatnost - řidičský průkaz sk. B/sk.T výhodou/ - výhodou znalost řízení motorových vozíků Náplň práce: - objednávky, příjem, výdej a uskladnění ...
AGROMONT VIMPERK spol. s r.o. Bohumilice, Inzerováno před 7 dny

SKLADNÍK, Planá nad Lužnicí Možnost kariérního růstu, pozice vhodná i pro absolventy!
Grafton Recruitment s.r.o. Planá nad Lužnicí, Plný úvazek, Inzerováno déle jak týden

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit