Rozpočtář strojní ( obor teplárenství, plynárenství )

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Rozpočtář strojní ( obor teplárenství, plynárenství ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Za Válcovnou č.p. 465/49, Předlice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: - vede a řídí odd. přípravy staveb ( staveb v oboru teplárenství, plynárenství-strojní), smlouvy, objednávky, předání staveb, archivace, kontroluje a spolupracuje na tvorbě cenových nabídek, provádí součinnost se stavbyvedoucími na stavbách s cílem zajistit soulad s výkresovou dokumentací a technickými podmínkami, zabezpečuje výběr dodavatelů materiálů a služeb a jejich vyhodnocování.
Požadujeme: vzdělání tech.směru, znalost a orientace v rozpočtech, technické dokumentaci, výkresové dokumentaci, samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, ŘP sk. B.
Nabízíme: mzdu 20 000 - 30 000,- Kč., stravenky, příspěvek na život.pojištění (po 1roce), 5týdnů dovolené, služební telefon, zajištění kurzů - zvýšení kvalifikace
Zájemci si mohou telefonicky sjednat osobní jednání.
Volné místo rozpočtář strojní ( obor teplárenství, plynárenství ) pro lokalitu Ústí nad Labem.