Vedoucí přípravy staveb ( obor teplárenství, plynárenství )

Pracovní místo ( Vedoucí přípravy staveb ( obor teplárenství, plynárenství ) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Za Válcovnou č.p. 465/49, Předlice, Ústí nad Labem.
Náplň práce: - vede a řídí odd. přípravy staveb ( staveb v oboru teplárenství, plynárenství-strojní), smlouvy, objednávky, předání staveb, archivace, kontroluje a spolupracuje na tvorbě cenových nabídek, provádí součinnost se ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Ekonomika a finance
Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Terénní sociální pracovník Místo výkonu práce: Děčín (přidělená lokalita) Hledáme soc.pracovníka na celý úvazek, případně 2x 0,5 úvazku, mzda podle úvazku 11 480 Kč / 22 960 Kč. Terénní sociální pracovník zejména: • kontroluje a metodicky řídí práci terénních pracovníků v ...
„CINKA“, z.s. Děčín, Inzerováno včera

VEDOUCÍ MECHANICKÉ ÚDRŽBY Pro mého klienta, stabilní mezinárodní výrobní společnost, hledám VEDOUCÍHO MECHANICKÉ ÚDRŽBY. Pokud máte potřebné znalosti a zkušenosti pak neváhejte a pošlete mi Váš životopis.
Grafton Recruitment s.r.o. Olomouc, Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Vlakvedoucí osobních vlaků Místo výkonu práce: Ústí nad Labem. Požadujeme : středoškolské vzdělání, čistý trestní rejstřík, kladný přístup k práci s lidmi, komunikativní a pozitivní osobnost, odolnost vůči stresu, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost, loajalita. Specifické ...
České dráhy, a.s. Ústí nad Labem, Inzerováno před 2 dny