INSKY spol. s r.o.

Železář, železobetonář ve stavebnictví

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Nový svět č.p. 100/52, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Požadujeme: manuální zručnost, praxe v oboru min. 5 let, spolehlivost, ochota , samostatnost, ŘP sk. B vítán.
Nabízíme: mzdu 20 000,- Kč., nástup možný ihned.
Telefonicky si sjednat osobní schůzku..
Volné místo železář, železobetonář ve stavebnictví pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Železář, železobetonář ve stavebnictví

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: INSKY spol. s r.o.
Ulice: Nový svět 100
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 07

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Eva Svobodová
E-mail: Eva Svobodová

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: INSKY spol. s r.o.