Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

ZPRACOVATEL MASA

Pracovní místo ( ZPRACOVATEL MASA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pracoviště: Drůbežářský závod Klatovy a.s., ul. 5. května 112, Klatovy
POŽADUJEME: dobrý zdravotní stav, práce v chladu
Výběrové řízení proběhne dne 1.9.2017 od 9 hodin v prostorách ÚP ČR, KoP Klatovy.
Volné místo zpracovatel masa pro lokalitu Klatovy.

Mohly by Vás zajímat obory:

Zemědělství a lesnictví
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Řidič/ka při elektromontážních pracech Pozice: řidič/ka při elektromontážních pracech ŘP sk. C + vlek Nástup: ihned Mzda: 15 000,- až 22 000,- Kč Kontakt: Šerák Milan, tel.: 318 820 440, e-mail: remont@sedlcany.cz Místo výkonu práce: REMONT ŠERÁK,spol. s r.o., Šafaříkova č.p. 349, 264 01 ...
REMONT ŠERÁK,spol. s r.o. Sedlčany, Inzerováno včera

Elektrikáři - vyhláška 50/1978 Sb. Pozice: elektrikáři - vyhláška 50/1978 Sb. Nástup: ihned Mzda: 14 000,- až 22 000,- Kč Kontakt: Šerák Milan, tel.: 318 820 440, e-mail: remont@sedlcany.cz Místo výkonu práce: REMONT ŠERÁK,spol. s r.o., Šafaříkova č.p. 349, 264 01 Sedlčany Volné ...
REMONT ŠERÁK,spol. s r.o. Sedlčany, Inzerováno včera

Servírka/číšník Pozice: servírka/číšník OC Požadujeme alespoň základní praxi v pohostinství, vyučení v oboru, příjemné vystupování, i brigádně. Zaměstnanecké výhody: personální stravování, v případě nutnosti možnost ubytování v době směny Nástup dle dohody. Mzda: ...
ABACO GROUP, spol. s r.o. Jesenice, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit