TECHNIK V ODDĚLENÍ CHEMICKÉ PŘEDÚPRAVY

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNIK V ODDĚLENÍ CHEMICKÉ PŘEDÚPRAVY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- obsluha chemických van
- úklid, čistění chemické předúpravy
- údržba při letní/zimní odstávce
- spolupráce v týmu chemiků
- příprava chemických roztoků
- administrativní práce
- nepravidelný režim - 12hodinové směny, možnost přechodu na 3 směny
Požadujeme:
- praxe v oblasti chemie není podmínkou!
- SOU/ SŠ - výuční list
- manuální zručnost
- schopnost pracovat v týmu
- zodpovědný přístup
- proaktivitu a zájem o daný obor
- ochota pracovat ve směnném provozu
Nabízíme:
- práci na HPP s možností na dobu neurčitou
- kompletní zaškolení a podporu
- možnost karierního růstu
- práci v čistém prostředí s moderními technologiemi
- proplácení přesčasů
- pracovní oblečení
- stravenky v hodnotě 100 Kč za každou odpracovanou směnu
- příspěvky a prémie
Další zaměstnanecké výhody: stabilní zaměstnání, odměna za pracovní výročí, odměna za nulovou absenci, sick days, vitamínové balíčky, stabilizační bonus, příplatky za odpolední a noční směnu, příspěvek na životní/penzijní pojištění
Pro bližší informace či zasílání životopisů kontaktujte paní Bočkovou.
Volné místo technik v oddělení chemické předúpravy pro lokalitu Liberec.