AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.

Závozník popelářského vozu

Odeslat

Pracovní náplň
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Požadavky: trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Zaměstnanecké výhody: dovolená navíc, zajištění ubytování, stravenky.

Zaměstnavatel souhlasí se zaměstnaneckými kartami.

Místo výkonu práce: U Vlečky 592, 664 42 Modřice
Volné místo závozník popelářského vozu pro lokalitu Modřice.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 08. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Závozník popelářského vozu

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.
Ulice: U Vlečky 592
Město: Modřice
PSČ: 664 42

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jarmila Mikulecká
E-mail: Jarmila Mikulecká
Telefon: +420 602 594 151,548 529 616

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o.