Specialista přípravy výroby-plánovač-technolog

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Specialista přípravy výroby-plánovač-technolog ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: Obecně - dohlédl na plynulý průchod zakázky z obchodního oddělení do výroby, Zadávání zakázek do výroby, Stanovování výrobních postupů, Sledování termínů a také jestli stroje jedou, jak mají, Odhalování problematických míst a navrhování zlepšení, Zpracovávání podkladů pro objednávání materiálu a kooperací, Normování práce, Správa technické dokumentace a norem
- Požadavky - Min. SŠ vzdělání strojního zaměření, Čtení výkresové dokumentace, Zkušenosti z oblasti technologie obrábění a výroby, MS Office na pokročilé úrovni, Technické a logické myšlení, Samostatnost, přesnost a spolehlivost
- Nabízíme: Různorodou práci, kde budete moci uplatnit svoje nápady a zlepšováky, Jistotu se smlouvou na dobu neurčitou, Stravenky v hodnotě 100,- Kč a stravování v areálu společnosti, Štědré Vánoce s bonusem ve výši průměrného měsíčního platu, Při doporučení zam. odměna 10.000 Kč, další možnosti mimořádných odměn, Možnost dohody ohledně nástupu do PP
- své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personalni@moravia-retezy.cz
Volné místo specialista přípravy výroby-plánovač-technolog pro lokalitu Kroměříž.