PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

  • Pržno

Pracovní místo ( PRACOVNÍCI V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 a:13/5/2019
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (očkování proti hepatitidě typu B)
Výhodou:
- vzdělání v sociální oblasti dle zákona o sociálních službách (možnost dodělání kurzu pro PSS při zaměstnání), řidičský průkaz sk. B, základy práce s PC
Osobnostní vlastnosti:
- správná motivace, vztah k lidem, komunikační dovednosti, vstřícnost
Platové podmínky: dle nařízení vlády č. 564/2006 Sb., dle započitatelné praxe, 4. - 5. platová třída. Možnost krátkodobého ubytování.
Osobní jednání po předchozí domluvě. Kontakt e-mailem viz výše.
Volné místo pracovníci v sociálních službách pro lokalitu Pržno.