Obsluha strojů a zařízení

  • Košice

Pracovní místo ( Obsluha strojů a zařízení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: obsluha kovoobráběcích strojů a strojů na vstřikování plastů včetně kontroly vyrobených dílů (práce vhodná pro ženy i muže bez nutnosti předchozí praxe)
Nabízíme: atraktivní výdělek, řadu firemních benefitů, svoz do zaměstnání
Požadujeme: pracovitost, pečlivost, loajalitu
Měsíční a pololetní prémie, příplatky nad rámec zákoníku práce, dovolená navíc, příspěvek na penzijní pojištění, strava / stravenky zcela zdarma, podpora rodinám s dětmi, finanční podpora pro zdraví a volný čas zaměstnanců, příspěvek na dopravu / zajištění svozu
Volné místo obsluha strojů a zařízení pro lokalitu Košice.