obchodní služba-přepážkoví pracovníci

Pracovní místo ( obchodní služba-přepážkoví pracovníci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Obsluha stávajících a nových klientů, finanční poradenství.
Minimálně SŠ vzdělání, ochota vzdělávat se, komunikativnost a aktivní přístup, uživatelská znalost práce na PC, praxe v obchodní činnosti, pojišťovnictví nebo příbuzném oboru vítána, . Nabízíme proškolení a certifikaci v oboru ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Ekonomika a finance
Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

Hlídač Pracoviště: Olomouc, Holice. Požadavky: vzděl. min. vyučen, trestní bezúhonnost. Pracovní doba dle domluvy (směny 12h nebo 8h). První kontakt POUZE telefonicky! Osobní kontakt možný POUZE po předchozí telefonické domluvě. Zaměstnavatel se na adrese ...
Petr Adam Olomouc, Inzerováno dnes

Řidič sk. C+E, sklápěcí návěs Požadavky: vzděl. vyučen, ŘP sk. C+E, spolehlivost. Jedná se o jízdy v okolí Olomouce. Nástup možný ihned. První kontakt je možný POUZE telefonicky nebo mailem. Volné místo řidič sk. c+e, sklápěcí návěs pro lokalitu Olomouc.
Moravská doprava s.r.o. Olomouc, Inzerováno dnes

Řidič/-ka nákladního automobilu ve vnitrostátní přepravě + SK - bydliště Olomouc Stabilní česká firma přijme řidiče C+E na vnitrostátní přepravu + SK, práce jen v pracovní dny, víkendy volné, ideální bydliště Olomouc a okolí (možno i Ostrava, Brno). Nabízíme vysokou základní mzdu, výdělky dle výkonu práce 27-32 tis.čistého, ...
SPEDITRANS CZ, s.r.o. Olomouc, Inzerováno dnes