Operátor / operátorka výroby

  • Lány

Pracovní místo ( Operátor / operátorka výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní den na tuto pozici se koná 2.11.2017 v 9:00 hod. na Kontaktním pracovišti ÚP ČR v Kladně - zasedací místnost v 1. patře, dv.č. 417.

Společnost Müller-Technik CZ s.r.o., hledá do svého týmu vhodné zaměstnance
Požadujeme:
minimálně základní vzdělání, dobrý zrak, manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost,
pečlivost a samostatnost, schopnost týmové práce, trestní bezúhonnost
Náplň práce:
vizuální kontrola plastových dílů pro automobilový průmysl, obsluha výrobního zařízení,
manipulace, balení a ukládání hotových plastových dílů, dodržování výrobních postupů a instrukcí nadřízeného, práce v nepřetržitém provozu
Nabízíme:
práci v perspektivní a rozvíjející se společnosti na trhu automobilového průmyslu,
práce na HPP, nástup možný ihned,
dobré finanční ohodnocení - mzda až 21.000 Kč měsíčně,
příplatky za noční směny, soboty, neděle, svátky, příplatek za směnný provoz,
Zaměstnanecké výhody:
5 dnů dovolené navíc, roční odměny, odměny při pracovních a životních jubileích,
firemní akce, možnost profesního postupu,
čtvrtletní prémie, měsíční bonusy

Možný telefonický nebo osobní kontakt:
Pondělí 09:00 h. - 10:00 h.
13:00 h. - 15:00 h.
Středa 09:00 h. - 10:00 h.
Pátek 09:00 h. - 10:00 h.
Volné místo operátor / operátorka výroby pro lokalitu Lány.