ŠÉFKUCHAŘ v lázeňském komplexu

  • Jáchymov

Pracovní místo ( ŠÉFKUCHAŘ v lázeňském komplexu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: předem telefonicky, e-mailem: nabor@laznejachymov.cz
Požadujeme praxi v teplé kuchyni min. 3 roky, znalost studené, minutkové kuchyně, znalost správné výrobní praxe a dodržování standardů, zkušenosti s vedením kolektivu kuchařů, organizační schopnosti, předpoklady pro týmovou práci, vysoké pracovní nasazení, zájem o nové trendy v gastronomii, časová flexibilita, samostatné rozhodování, spolehlivost, odpovědnost, morální a občanská bezúhonnost, zdravoní způsobilost, profesionální přístup, příjemné vystupování

V případě zájmu zasílejte své životopisy na personální oddělení Evě Kuchařové, personalistce, e-mailem na adresu: nabor@laznejachymov.cz , nebo nás kontaktujte telefonicky na tel. č.: 702 153 251.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti Léčebné lázně Jáchymov a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat dle § 21 zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a jejich uschování v personální databázi této společnosti za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Tento souhlas platí až do jeho odvolání.

Zaměstnanecké výhody: Zaměstnanecké stravování, 5 týdnů dovolené, výhodné telefonní tarify, slevy na vstup do bazénu, stabilní zaměstnání.
Volné místo šéfkuchař v lázeňském komplexu pro lokalitu Jáchymov.