KUCHAŘ - VEDOUCÍ SMĚNY KUCHYNĚ

  • Jáchymov

Pracovní místo ( KUCHAŘ - VEDOUCÍ SMĚNY KUCHYNĚ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KUCHAŘ - VEDOUCÍ SMĚNY KUCHYNĚ - nástup od 15.8.2017

Kontakt: pí Eva Kuchařová 702 153 251, e-mail: nabor@laznejachymov.cz

Požadujeme:
- praxe v teplé kuchyni minimálně 3 roky, znalost studené, minutkové kuchyně
- znalost správné výrobní praxe a dodržování standardů
- zkušnosti s vedením a motivováním menšího kolektivu kuchařů
- organizační schopnosti, předpoklady pro týmovou práci, vysoké pracovní nasazení
- zájem o nové trendy v gastronomii, časová flexibilita
- samostatné rozhodování, spolehlivost, odpovědnost
- morální a občanská bezúhonnost, zdravotní způsobilost
- profesionální přístup, příjemné vystupování

Nabízíme:
- zázemí a stabilita silné společnosti
- možnost profesního růstu
- zaměstnanecké stravování
- 5 týdnů dovolené
- výhodné výměnné rekreace
- zvýhodněné mobilní tarify

Místo výkonu práce: Léčebné lážně Jáchymov a. s.
Volné místo kuchař - vedoucí směny kuchyně pro lokalitu Jáchymov.