Penny Market s.r.o.

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA

Odeslat

Pracovní náplň
Stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové připojištění, benefitní cafeterie. Kontakt telefonicky či e-mailem.
Volné místo pokladní - prodavač/ka pro lokalitu Uherský Brod.

Nabízíme
Nástup možný od: 08. 11. 2017
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Zlínský kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Obchod, prodej a nákup
Pozici nabízí: Penny Market s.r.o.
Ulice: Močidla 2369
Město: Uherský Brod
PSČ: 688 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Zdeňka Daďová
E-mail: Zdeňka Daďová
Telefon: +420 702 208 669

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Penny Market, s. r. o.