Základní škola Bodláka a Pampelišky, o.p.s.

Učitel/-ka na 1. stupni základní školy

Odeslat

Pracovní náplň
Více informací při osobním pohovoru. Na uvedený email (info@zsbp.cz) zašlete svůj strukturovaný životopis obsahující kontakt na Vás.
Nástup možný ihned.
Volné místo učitel/-ka na 1. stupni základní školy pro lokalitu Veliš.

Nabízíme
Nástup možný od: 15. 05. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Učitel/-ka na 1. stupni základní školy

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Vzdělávání, výuka a školství
Pozici nabízí: Základní škola Bodláka a Pampelišky, o.p.s.
Ulice: 40
Město: Veliš
PSČ: 507 21

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Mgr. Jan Jiterský
E-mail: info@zsbp.cz
Telefon: +420 605 960 279,493 773 611

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Základní škola Bodláka a Pampelišky, o.p.s.