Skladník

  • Rumburk

Pracovní místo ( Skladník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Šluknovská č.p. 178/49, Rumburk 3-Dolní Křečany.
Požadavky:
Průkaz VZV výhodou (získání osvědčení umožněno zaměstnavatem),
ŘP - sk. B - výhodou,
Praxe v oboru výhodou.
Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost ;
Schopnost samostatně řešit problémy;
Dobrý zdravotní stav;
Trestní bezúhonnost.

Náplň práce:
Správná manipulace s materiálem a hotovými výrobky ve skladu;
Správné a včasné zásobování;
Zaskladňování a vyskladňování materiálu;
Podílí se na trvalém snižování chybné manipulace s materiálem, komponenty a hotovými výrobky;
Spolupráce při provádění inventur;
Udržování pořádku a čistoty na pracovišti.

Co můžete čekat od nás:
Zázemí silné rozvíjející se společnosti;
Příspěvek na stravování;
13. plat;
Další odměny v závislosti na výkonu.

Kontakt: Ing. Jana Součková, tel.: 724555894, e-mail souckova@evromat.cz
Volné místo skladník pro lokalitu Rumburk.