ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB Reprezentant/ka - specialista/tka firemního kmene

Reprezentant/ka - specialista/tka firemního kmene

Odeslat

Pracovní náplň
Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na e-mail Radek.solil@obchod.csobpoj.cz.
Nástup možný ihned
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání (min. maturita)
- praxe ve financích či pojišťovnictví min. 4 roky, pro přidělení kmene ČSOB Group
- reprezentativní vystupování
- řidičský průkaz sk. B
- pracovitost, iniciativa
- konkrétní vztah k podnikatelské sféře, předchozí zkušenost
Náplň práce:
- profesionální finanční a pojišťovací poradenství se zaměřením na firemní klientelu
- jednání s podnikateli, živnostníky a firemním managementem
- poskytování následného servisu a průběžné péče svým klientům
Garantujeme:
- prvoroční finanční podporu fix ve výši 280 000 Kč + zprostředkovatelskou provizi
- možnost využívat obchodní příležitosti a kontakty napříč největší finanční skupinou u nás - ČSOB Group
- benefit ČSOB GROUP.
Volné místo reprezentant/ka - specialista/tka firemního kmene pro lokalitu Kostelec nad Orlicí.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Reprezentant/ka - specialista/tka firemního kmene

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Ekonomika a finance, Personalistika, lidské zdroje
Pozici nabízí: ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB
Ulice: Příkopy 1242
Město: Kostelec nad Orlicí
PSČ: 517 41

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Radek Solil
E-mail: Radek Solil
Telefon: +420 775 011 841

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ČSOB Pojišťovna, a.s., člen holdingu ČSOB