Kimberly-Clark, s.r.o.

STROJNÍ INŽENÝR/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
Kimberly-Clark, globální výrobce a distributor známých značek jako HUGGIES, KOTEX, KLEENEX a mnoha dalších, hledá do závodu v Jaroměři pracovníka/pracovnici na pozici STROJNÍ INŽENÝR/-KA.
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup dle domluvy. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: modifikace strojního zařízení výrobních linek - technická příprava změn na zařízení, časový plán realizace, komunikace s dodavateli pro zajištění patřičných dílů zařízení od externích dodavatelů, účast na místních a globálních projektech (schopnost řídit malý tým vítána), dokumentace provedených změn.

Požadavky: vzdělání VŠ strojní; praxe v oboru vítána, Solidworks výhodou; způsobilost pro týmovou spolupráci; angličtina na pokročilé úrovni (slovem i písmem).

Zaměstnavatel nabízí: výhodné zaměstnanecké benefity - 12.000,- Kč ročně do penzijního fondu, 8.400,- Kč ročně do životního pojištění, 2.000,- Kč ročně na volnočasové aktivity a další příležitostní odměny za výkon; možnost nákupu zaměstnaneckých akcií s příspěvkem společnosti, možnost nákupu vybraných výrobků za zvýhodněné ceny, příspěvek na stravování, kurzy angličtiny zdarma, zajímavou práci a zkušenost dynamického prostředí globální společnosti, možnost profesního růstu.

V případě, že máte o nabídku zájem a máte požadované znalosti, zašlete svůj životopis a motivační dopis na adresu: jaromer.nabor@kcc.com
Volné místo strojní inženýr/-ka pro lokalitu Jaroměř.

Požadavky
Angličtina Aktivní - pokročilá úroveň (slovem i písmem)

Nabízíme
Nástup možný od: 23. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: STROJNÍ INŽENÝR/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Královéhradecký kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Kimberly-Clark, s.r.o.
Ulice: Dolecká 111
Město: Jaroměř
PSČ: 551 01

Zadavatel: Úřád práce

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Kimberly-Clark, s.r.o.