právník exekucí

  • Brno

Pracovní místo ( právník exekucí ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Statutární město Brno - Magistrát města Brna
p ř i j m e
do pracovního poměru na dobu určitou úředníka/úřednici
(zástup za rodičovskou dovolenou)
s místem výkonu práce: Odbor životního prostředí MMB
(inzerát č. 105/2017)

Charakteristika pozice:
Výkon komplexní právní činnosti v oblasti vymáhání nedoplatku na místním poplatku za provoz systému nakládání s komunálním odpadem dani. Vymáhání nedoplatků, provádění daňové exekuce, místního šetření, mobiliární exekuce, přihlašování nedoplatků do insolvenčního řízení, zajišťování nedoplatků zástavním právem, právní poradenství.

Bližší informace o druhu práce podá:
Mgr. Kateřina Reucci, vedoucí Oddělení správy poplatku za komunální odpad Odboru životního prostředí MMB, tel.: 542 174 300.

Platové podmínky se řídí zákonem č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů a nařízením vlády č. 564/2006 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (platová třída 11 - platový tarif od 18.590, Kč + příplatky podle nařízení vlády).

Požadavky:
vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu právního směru,
znalost právních předpisů souvisejících s výkonem funkce (zejména zákon č. 280/2009., daňový řád, v platném znění, zák. č. 565/1990 Sb., o místních poplatcích, v platném znění, obecně závazná vyhláška města Brna č. 10/2015, o místním poplatku za provoz systému shromažďování, sběru, přepravy, třídění, využívání a odstraňování komunálních odpadů),
výborná znalost práce na PC,
vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, spolehlivost, flexibilita, samostatnost,