HOTEL U PARKU, s.r.o.

Číšník/servírka - brigáda

Odeslat

Pracovní náplň
Pracoviště: Wolkerova č.p. 1197/29, Olomouc. Nástup možný ihned. Práce na DPP na dobu určitou.

Nechceš sedět doma, ale raději si přivydělat a zdokonalit se v základní obsluze baru a komunikaci s lidmi? Dokážeš odnést 3 hrníčky kávy bez toho, abys ji rozlil? Pojď k nám na brigádu jako číšník/servírka a garantujeme, že se mnohému naučíš.
Požadujeme:
- zájem o obor, chuť a ochotu pracovat a učit se nové věci
- základní znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou
- příjemné a profesionální vystupování
- zodpovědný přístup k práci, spolehlivost
- flexibilitu
- základní baristické dovednosti
- praxe a zkušenost s prací v hotelovém sektoru výhodou

Nabízíme:
- odpovídající finanční ohodnocení - od 85 Kč/hod.
- příjemné pracovní prostředí v moderním hotelu blízko centra Olomouce
- práci s čerstvými a sezónními surovinami a středomořskou kuchyní
- školení a možnost osobního rozvoje
- flexibilní pracovní dobu dle domluvy
- zodpovědnou a zajímavou pracovní pozici, příjemný kolektiv
- práci ve společnosti, která se stará o životní prostředí
- benefity v rámci mezinárodní sítě AccorHotels např. výměnné pracovní stáže v rámci hotelové sítě v České republice i v zahraničí
- místo výkonu práce: hotel ibis Olomouc Centre*** - restaurant Oliva (Wolkerova 29)

Kontakt je možný POUZE e-mailem nebo telefonicky.
Více informací u Ivany Bokůvkové, email: ekonom@hoprgroup.cz, tel.: 725 492 360.
Volné místo číšník/servírka - brigáda pro lokalitu Olomouc.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 11. 2017
Směnovost: Neurčeno

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Číšník/servírka - brigáda

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: HOTEL U PARKU, s.r.o.
Ulice: Wolkerova 1197
Město: Olomouc
PSČ: 779 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ivana Bokůvková
E-mail: Ivana Bokůvková
Telefon: +420 585 722 157,725 492 360

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: HOTEL U PARKU, s.r.o.