TECHNOLOG / MISTR VÝROBY

  • Písek

Pracovní místo ( TECHNOLOG / MISTR VÝROBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadavky na uchazeče o práci:
- SOU nebo SŠ se zaměřením na strojírenství
- praxe v oboru nutná
- znalost čtení technických výkresů
- znalost metrologie
- zodpovědnost, samostatnost, komunikativnost
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Náplň práce
- řídí, organizuje a kontroluje výrobu
- koordinuje činnost úseku výroby s činností konstrukčního oddělení a elektro oddělení
- připravuje a předává do výroby výrobní výkresy včetně technologického postupu
- objednává přejímá, kontroluje potřebný material
- řeší reklamace
- naceňuje výrobu dílů

Nabízíme:
- zajímavou a různorodou práci v privátní prosperující výrobní společnosti s více jak 20-letou historií
- zaměstnanecké benefity a zajímavé finanční ohodnocení
- pouze jednosměnný provoz (7:00 - 15:30 hod.)
- nástup možný ihned
Volné místo technolog / mistr výroby pro lokalitu Písek.