Technolog - závod elektro

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Technolog - závod elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- zodpovídá za technologickou a technickou přípravu výroby, zodpovídá za ověření proveditelnosti a opakovatelnosti v požadované kvalitě, zodpovídá za tvorbu výrobních norem u nových výrobků a služeb, zodpovídá za věcnou správnost, včasnost a úplnost technologické dokumentace, kontroluje dodržování technologické kázně, zjišťuje příčiny zmetků a výrobních závad vzniklých vlivem technologie, komunikace se zákazníky, jednání o technickém řešení, příprava podkladů pro poptávková řízení na technologická zařízení, vyhodnocuje nabídky na nová technologická zařízení
- POŽADAVKY: VŠ/SŠ strojního či elektro směru, praxe není nutná, vhodné i pro absolventy, velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti, dobrá znalost anglického jazyka výhodou, zodpovědnost a zdravé sebevědomí, velkou výhodou je znalost automotiv trhu, řidičský průkaz B
Společnost nabízí: odpovídající finanční ohodnocení včetně bonusů (nástupní plat 20000, možnost zvýšení po zapracování), 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravu, stravování v areálu společnosti
- Osobní kontakt je možný v době Po-Pá 8:00-14:00 hod.. Bližší informace osobně (profesní životopis s sebou): Blanka Tomaštíková, personální středisko, tel.č. 573 592 578, e-mail: tomastikova@magneton.cz
Volné místo technolog - závod elektro pro lokalitu Kroměříž.