Spolek Slezská republika

Kuchař - šéfkuchař

Odeslat

Pracovní náplň
místo výkonu práce : Karlova Studánka 12, Hotel Džbán
Znalost oboru, zájem o práci, odpovídající znalosti, samostatnost, spolehlivost, bezúhonnost, organizace práce,
ochota se učit novým věcem, znalost hyg. předpisů, praxe ve vedení kuchyně a podřízených
pracovníků.
Prémie, podnikové stravování, po dobu výkonu práce ubytování, dlouhodobé zaměstnání.
Hlásit se na e - mail : janazifcakova@seznam.cz nebo na tel. č. 554 772 014, 733 117 142
Z : 4.8.2017
Volné místo kuchař - šéfkuchař pro lokalitu Karlova Studánka.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 07. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař - šéfkuchař

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Věda a výzkum, Audit, daně, účetnictví
Pozici nabízí: Spolek Slezská republika
Ulice: 12
Město: Karlova Studánka
PSČ: 793 24

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jana Zifčáková
Telefon: +420 733 117 142

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Spolek Slezská republika