Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK-CE (VHODNÉ PRO OZP)

Pracovní místo ( BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK-CE (VHODNÉ PRO OZP) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A11 a:15/1/2018 (VHODNÉ PRO OZP)
Místo výkonu práce - Nošovice.
Náplň práce:
- ochrana a kontrola majetku klienta, kontrola osob při vstupu , obsluha závory, pravidelné pochůzky , obsluha vrátnice
Pracovní doba: denní od 05:00 - 17:00, noční od 17:00 - 05:00
Požadujeme:
- reprezentativní a ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Pracovníci do výroby Náplň práce: balení spotřebitelského balení do skupinového a ukládání na palety, obsluha balící linky, výstupní kontrola výrobků Výhody: slevy na firemní výrobky,firemní akce,odměny za pracovní a životní jubilea Volné místo pracovníci do výroby pro ...
Jana Večerková Zlín, Inzerováno včera

Řidič/ka C + E Pracoviště: Šenovská 32, Slezská Ostrava Kontakt: osobně po předchozí domluvě, případně telefonicky na č. 603 193 239 nebo e-mailem: vilem.hrcek@albacr.eu Zavedená firma, český výrobce kancelářských židlí www.albacr.eu, hledá řidiče na hlavní ...
ALBA CR spol. s r.o. Ostrava, Inzerováno včera

VÝROBNÍ LISAŘ - OTROKOVICE 22 000 - 24 000Kč Hledáme nové pracovníky do výrobní společnosti v OTROKOVICÍCH. Nabízíme hned několik pracovních pozic na výběr.
Grafton Recruitment s.r.o. Otrokovice, Plný úvazek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit