AL INVEST Břidličná, a.s.

Tiskař

Odeslat

Pracovní náplň
Znalosti:
práce s PC (základy), dobrý zdravotní stav
práce není vhodná pro ženy (fyzická zátěž)
práce na špičkovém strojním zařízení - nákup nových strojů pro rozšíření výroby
Čtvrtletní odměny (3 platy navíc), čtvrtletní odměny forma soutěže do výše 10.000,-Kč
roční odměny, penzijní připojištění, stravování za 25,-Kč, 5 týdnů dovolené, firemní akce
Kontakt: telefonicky - Po-Pá od 7:00 do 14:00, emailem, osobně (administrativní budova TAPA Tábor)
Volné místo tiskař pro lokalitu Tábor.

Požadavky
Práce s PC

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2018
Směnovost: Nepřetržitý provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Tiskař

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: AL INVEST Břidličná, a.s.
Ulice: Kosova 1021
Město: Tábor
PSČ: 390 02

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jarmila Pešková
E-mail: Jarmila Pešková
Telefon: +420 381 961 255

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: AL INVEST Břidličná, a.s.