Kontrolor/ka kvality

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Kontrolor/ka kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jedná se o pozici kontrolor/ka kvality !!! Místo výkonu práce: Ke Kasárnům 730/9, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Mzdové ohodnocení: 105,- Kč/hod až 110,- Kč/hod. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: 6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h, 22:00-6:00 h. Náplň práce: kontrola kvality v automobilovém průmyslu, vizuální kontrola výrobků dle schválených standardů kvality, jednodušší administrativní úkony, fyzicky nenáročná práce. Požadujeme: schopnost pracovat v týmu, dobrý zrak, flexibilita, dynamičnost a organizační schopnosti, stabilní docházka, praxe v kontrole kvality v automobilovém průmyslu výhodou. Nabízíme: kariérní růst, bonusový systém pro zaměstnance, 80,- Kč stravenka/směna, příplatky (sobota, neděle, noční, přesčas, svátky). Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Mariánské Lázně.