Grilař/ka-kuchař/ka

  • Brniště

Pracovní místo ( Grilař/ka-kuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme: nadšení pro vaření a gastronomii, vítáme předchozí praxi, avšak není podmínkou, trpělivost a odolnost vůči stresu, příjemné vystupování pro kontakt se zákazníky na cateringových akcích
-pečlivost, spolehlivost a schopnost zorganizovat si svůj čas a práci, práce o víkendech.
Náplň práce:
-sestavení menu a jeho kalkulace před každou akcí, vaření a grilování pokrmů na akcích a jejich příprava dle sestaveného menu a receptur,Kontrola a ručení za odpovídající kvalitu podávaných jídel, Zajištění nákupu surovin, Zaučení nového i stálého personálu
Kontrolovat sklady - denně, týdně i měsíčně, Dodržovat zadané hygienické standardy
Řidičský průkaz skupiny B, řidičské oprávnění na přívěs výhodou
Nabízíme:
- možnost pracovat na zajímavých místech a akcích, práci na čerstvém vzduchu, možnost seberealizace, osobního růstu a rozvoje, flexibilní pracovní dobu a individuální přístup ke každému zaměstnanci
První kontakt emailem nebo telefonicky.
Pozice je vhodná i pro cizince, abolventy, mladistvé do 18 let a OZP
Volné místo grilař/ka-kuchař/ka pro lokalitu Brniště.