Specialista controllingu

Pracovní místo ( Specialista controllingu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Náplň práce:
- Spolupracuje na metodice sestavování výrobního plánu a výsledných kalkulací nákladů a výkonů.
- Provádí kontrolu správnosti vykazovaných údajů, ve spolupráci s odpovědnými zaměstnanci provádí opravy chybného účtování.
- Kompletní správa systému GIST, jeho rozvoj a aplikace nových ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Vzdělávání, výuka a školství

Další volná místa

TECHNOLOG SVAŘOVÁNÍ, od 35 000 Kč Pohybujete se ve výrobním prostředí, máte zkušenosti s odporovým svařováním, výrobními technologiemi a domluvíte se anglicky/německy? Pokud jsou Vaše odpovědi na uvedené otázky ANO, narazili jste na správný inzerát! Právě hledáme TECHNOLOGA ...
Grafton Recruitment s.r.o. České Velenice, Plný úvazek, Inzerováno včera

SPECALISTA VÝVOJE METOD TVÁŘENÍ s NJ/AJ, až 50 000 Kč Vyznáte se ve výrobních technologiích ve strojírenské (automotive) oblasti, pracujete ve 2D a 3D CADu a domluvíte se v AJ nebo NJ? V případě, že splňujete zmíněné požadavky, následující náplň práce na pozici SPECIALISTA VÝVOJE METOD TVÁŘENÍ Vás ...

SPECIALISTA ÚDRŽBY (PLC a mechatronika) Pohybujete se v oblasti automotive a nejsou Vám cizí pojmy z oblasti diagnostiky řídících systémů a hydraulických a pneumatických obvodů? Výborně! Právě hledáme na pozici SPECIALISTA ÚDRŽBY PRO PLC A MECHATRONIKU zkušeného odborníka.