Samostatný pracovník jakosti QC

  • Bruntál

Pracovní místo ( Samostatný pracovník jakosti QC ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Zahradní 1938/46c, Bruntál
POŽADAVKY:
- VŠ chemického směru (analytická chemie výhodou)
- min. 3 roky praxe jako samostatný pracovník jakosti nebo metodik v chemickém nebo farmaceutickém odvětví na podobné pozici výhodou
- znalost práce na PC (Windows, Excel, PowerPoint)
- znalost měření na přístrojích (AAS, ICP, UV-VIS apod.)
- laboratorní zručnost
- znalost systému jakosti ČSN EN ISO 9001, HACCP, FCCS, SVP (GMP) výhodou
- aktivní znalost anglického jazyka
- řidičské oprávnění sk. B

NÁPLŇ PRÁCE:
- kontrola a schvalování laboratorních záznamů
- vývoj a zkoušení analytických metod v oddělení kontroly kvality (QC)
- validace analytických metod, včetně metod na AAS, ICP
- kontrola a schvalování postupů pro kontrolu kvality
- práce s farmaceutickou legislativou (AJ)
- správa analytických přístrojů (AAS, ICP, automatické titrátory apod.)
- udržování metrologie v oddělení kontroly kvality

NABÍZÍME:
- práci v perspektivní expandující společnosti, dlouhodobou jistotu práce a výdělku, moderní prostředí
- možnost odborného růstu
- odpovídající finanční ohodnocení (mzda 25 - 30 tis. Kč, v závislosti na kvalifikaci, délce praxe, znalostech a zkušenostech uchazeče)
- firemní benefity: měsíční motivační odměny ve výši 8% tarifní mzdy, roční prémie , příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, možnost ubytování s příspěvkem zaměstnavatele

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP: ihned/dle dohody
Zam. výhody: Měsíční prémie 8%, roční prémie, příspěvky na stravné, na dopravné, penzijní připojištění, týden dovol